3. kolo krajských soutěží

20.08.2017 00:14

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 3. kole krajského přeboru v neděli 20.8.2017 od 16:30 hodin měl hrát na svém hřišti s FK Jaroměřice nad Rokytnou. Soupeř pro poruchu autobusu nedorazil. V příštím kole zavítá FK Kovofiniš v neděli 27.8. od 16:30 hodin na hřiště Sokola Košetice, z.s.

Na redakční mail jsme v neděli večer v 20:22 dostali zprávu Výsledek Ledče:

Krásný dobrý den, dovoluji si sdělit, na základě článku k vikendovému fotbalu, že Ledeč neplichtila. :-) My jsme bohužel ani nehráli, neboť soupeř pro poruchu autobusu nedorazil a bude se patrně hrát jindy. Rozhodne o tom ve čtvrtek STK. Z jakého důvodu to rozhodčí označili jako remízu, bohužel nevím. :-)

Srdečně zdraví Váš pravidelný čtenář Pavel Storož - sekretář a místopředseda FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

zdroj: fotbal.cz

20.8.2017 16:30

Krajský přebor mužů

Ledeč, Rozhodčí: Porupka - Rosický, Invald, delegát Vaněk

FK Kovofiniš Ledeč n.S. :  FK Jaroměřice n.R.

( : )

N E H R Á L O   S E !!

SOUPEŘ NEDORAZIL.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Ledeč n.S. - Jaroměřice

Nehráno, soupeř pro poruchu autobusu na zápas nedorazil. Bude náhradní termín.

Zdroj: Havlíčkobrodský deník

TJ Leština, z.s. v 3. kole I.A třídy remizovala v neděli 20.8. od 16:30 hodin na svém hříšti s TJ Sokol Bedřichov 3:3. Na ŽK zápas skončil 3:2. V příštím kole zavítá v neděli 28.8. od 16:30 hodin do Pacova.

I.A skupina A - muži

Leština, 100 diváků Rozhodčí: Dvořák - Zadina, Sýkora

TJ Leština, z.s.  3:3   TJ Sokol Bedřichov

( 0:0 )

Střelci: 69. Čuřík, 79. Mišovic, 86. Čuřík - 47. Lacina, 68. Kolman, 74. Gogh

Leština - Bedřichov 3:3 (0:0)

V prvním poločase měli hru pod kontrolou domácí, ale vážnější šanci si nevytvořili, a tak branky začaly padat až v druhém poločase. Hned po dvou minutách ale Leština špatně pokryla balon a Lacina se dostal až před branku a obhodil si gólmana. Poté rozhodčí domácí ošidil o penaltu, ale vzápětí se kopala na druhé straně po faulu na Kolmana a bylo to 0:2. Čuřík následně hlavou snížil, ale za pět minut to bylo opět o dvě branky, když Leština byla málo důrazná ve vápně. Jenže Mišovic z otočky z první snížil. Bod vystřelil domácím druhým gólem Čuřík.

Leština: Novotný – T. Aubrecht (K), Proněk, Čáslavský, Prchal – Forejt, L. Aubrecht, Bárta, Čuřík – Štros, Bráník (46. Mišovic).