Víkendový fotbal

09.09.2018 00:09

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, z.s. v 6. kole krajského přeboru prohrál v neděli 9.09.2018 od 16:00 hodin venku na hřišti v Přibyslavi 3:4. Na ŽK zápas skončil poměrem 4:5.

V příštím kole hraje FK Kovofiniš v neděli 16.09.2018 od 16:00 hodin doma s celkem SAPELI Polná.

9.09.2018 16:00

Krajský přebor mužů

Přibyslav, 100  diváků Rozhodčí: Stehlík - Straka, Hanzl, delegát Vidlák

SK Přibyslav  4:3  FK Kovofiniš Ledeč n.S.

( 3:3 )

Střelci: 5., 8. a 33. Bačkovský, 86. Sibera - 9. Gramer J., 35. Toula, 38. Trpišovský

zdroj: fotbal.cz

TJ Leština, z.s. v 6. kole I.A třídy v sobotu 8.09.2018 od 16:00 hodin prohrála venku na hřišti soupeře s celkem FC Slovan H.Brod "B" 2:3. Na ŽK zápas skončil poměrem 3:5 pro H.Brod. V 75. minutě byl vyloučen domácí Henek. Pikantní na utkání je skutečnost, že k vítězství Brodu přispěl druhým gólem hostující Leštinák Dominik Suk.

V příštím kole se TJ Leština utká na svém hřišti v neděli 16.09.2018 od 16:00 s celkem TJ Slovan Kamenice n.L..

8.09.2018 16:00

I.A třída mužů

H.Brod,  100 diváků Rozhodčí: Havlín - Havlík, Novák

FC Slovan H.Brod "B" 3:2  TJ Leština

( 2:1 )

Střelci: 12. Nedvěd, 40. Suk, 57. Henek - 43. Mišovic, 90. Štros

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A co divizní Štěpánovák Martin Pleva? Tentokrát sice v derby Ždírec - Brod již neskóroval, ani asistenci si nepřipsal, neboť Tatran porazil Slovan 1:0, ale útočně laděný Martin se v 84. minutě postaral i o úspěšný defenzivní zákrok, kdy po své špatné rozehrávce na vlastní polovině vybídl k průniku hráče soupeře, kterému však okamžitě v pokutovém území míč sebral a přihrál brankáři. 11 minut předtím však téměř na stejném místě jiný hráč Brodu fauloval, rozhodčí odpískal pokutový kop a bylo vymalováno! Do zápisu z utkání se však Martin přeci jenom dostal. Ve 46. minutě obdržel ŽK.

Zdroj: TVCOM.cz -sv-